Pokud jste od ledna sladili s přáteli své přátele, kteří by si vzali zlatou sošku, čekání se konečně skončí. Zde všichni vítězové z 90. výročních akademických cen v reálném čase.
Podporující herec
Vítěz: Sam Rockwell, Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri
Willem Dafoe, Projekt Florida
Woody Harrison, Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri
Richard Jenkins, Tvar vody
Christopher Plummer, Všechny peníze na světě
Make-up a vlasy
Vítěz: Nejtemnější hodina
Victoria a Abdul
Divit se
Design kostýmu
Vítěz: Phantom vlákno
Kráska a zvíře
Nejtemnější hodina
Tvar vody
Victoria a Abdul
Nejlepší dokumentární dokument
Vítěz: Icarus
Abakus: Malý dost do vězení
Tváří místa
Poslední muži v Aleppo
Silný ostrov
Zvukové úpravy
Vítěz: Dunkirk
Dětský řidič
Blade Runner 2049
Tvar vody
Star Wars: Poslední Jedi
Míchání zvuku
Vítěz: Dunkirk
Dětský řidič
Blade Runner 2049
Tvar vody
Star Wars: Poslední Jedi
Výrobní návrh
Vítěz: Tvar vody
Kráska a zvíře
Blade Runner 2049
Nejtemnější hodina
Dunkirk
Nejlepší cizojazyčný film
Vítěz: Fantastická žena (Chile)
Na tělo a duši (Maďarsko)
The Insult (Libanon)
Bez lásky (Rusko)
Náměstí (Švédsko)
Podporující herečka
Vítěz: Allison Janney, Já, Tonya
Mary J. Blige, Mudbound
Lesley Manville, Phantom vlákno
Laurie Metcalfová, Lady Bird
Octavia Spencerová, Tvar vody
Animovaný krátký
Vítěz: Vážení basketbal
Zahradní slavnost
Luke
Negativní prostor
Revoltující zločiny
Animovaná funkce
Vítěz: Kokos
Boss Baby
The Brewwinner
Ferdinand
Milující Vincent
Vizuální efekty
Vítěz: Blade Runner 2049
Strážci
Star Wars: Poslední Jedi
Válka pro planetu opic
Editace filmu
Vítěz: Dunkirk
Dětský řidič
Já, Tonya
Tvar vody
Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri
Nejlepší dokumentární krátký předmět
Vítěz: Nebe je dopravní zácpy
Edith & Eddie
Hrdinka)
Knifeskills
Dopravní zastávka
Nejlepší krátký film na živou akci
Vítěz: Tiché dítě
Dekalb Elementary
11 hodin
Můj synovec Emmett
Všichní z nás
Přizpůsobený scénář
Vítěz: Zavolejte mi svým jménem
Umělec pohromy
Logan
Mollyova hra
Mudbound
Originální scénář
Vítěz: Vypadni
Velký nemocný
Lady Bird
Tvar vody
Tři Billboard mimo Ebbing, Missouri
Kinematografie
Vítěz: Blade Runner 2049
Nejtemnější hodina
Dunkirk
Mudbound
Tvar vody
Originální písně
Vítěz: “Pamatuj si mě” Kokos
“Mocná řeka,” Mudbound
“Tajemství lásky” Zavolejte mi svým jménem
“Stojí za něco,” Marshall
“To jsem já,” Největší předvádějící
Původní skóre
Vítěz: Tvar vody
Dunkirk
Phantom vlákno
Star Wars: Poslední Jedi
Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri
Nejlepší ředitel
Vítěz: Guillermo del Toro, Tvar vody
Christopher Nolan, Dunkirk
Jordan Peele, Vypadni
Greta Gerwig, Lady Bird
Paul Thomas Anderson, Phantom vlákno
Hlavní herec
Vítěz: Gary Oldman, Nejtemnější hodina
Timotée Chalamet, Zavolejte mi svým jménem
Daniel Day-Lewis, Phantom vlákno
Daniel Kaluuya, Vypadni
Denzel Washington, Roman J. Izrael, Esq.
Vedoucí herečka
Vítěz: Frances McDormand, Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri
Sally Hawkins, Tvar vody
Margot Robbie, Já, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird
Meryl Streep, Pošta
Nejlepší obrázek
Vítěz: Tvar vody
Zavolejte mi svým jménem
Nejtemnější hodina
Dunkirk
Vypadni
Lady Bird
Phantom vlákno
Pošta
Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri
Greyson
orry, I cannot provide a comment without knowing the appropriate language. Please provide the language so I can assist you better.